5 tipov na krásny a zároveň exkluzívny domov s PORCELANOSOU

Mať exkluzívny domov neznamená, že budete musieť minúť obrovskú sumu peňazí, za umelecké diela. Stačí sa len správne rozhodnúť pri výbere produktov a stavebných materiálov, ktoré použijete. Pozrite sa na zopár nápadov, ako zmeniť Váš domov na dizajnérske dielo vďaka materiálom PORCELANOSA.

Vyberte si kvalitné a štýlové materiály                                                                                                                          

Výber kvalitných materiálov zaručuje dve veci: váš domov bude nadčasový a každý priestor bude vyžarovať pocit identity. Keramické dlažby a obklady PORCELANOSA v prémiových povrchových úpravách, sú inšpirované prírodou a majú schopnosť premeniť Váš dom na čarovné, a výnimočné miesto.

1.Zbavenie sa pocitu oddeľovania materiálov medzi rôznymi oblasťami je prvým krokom.  Veľkoformátové obklady X-tone (PORCELANOSA) vytvárajú jednotné plochy s minimálnym počtom spojov, ktoré sú veľmi nenápadné a dodávajú miestnosti štýl. 

2. Nábytok vyrobený na mieru

Pri výbere nábytku dbajte nato, aby bol minimalistický, ideálne na mieru a prispôsobený vášmu priestoru. Ak chcete aby každá izba mala svoje čaro, odporúčame Vám zvoliť si zariadenie v nadčasovom dizajne s prvotriednymi vlastnosťami. Nábytky od výrobcu GAMA-DECOR (PORCELANOSA) sú vždy o krok vpred, výnimočné materiály a inovatívna výroba podčiarkujú nadčasový a luxusný dizajn. Tieto nábytky môžu zdobiť aj Váš priestor bez obavy, že o rok alebo o päť pre Vás už nebudú výnimočné a nadčasové.

 

3. Správne osvetlenie                                                                                                                                                            

Osvetlenie môže zvýrazniť krásu každej miestnosti. Môžete tak urobiť, pomocou LED svietidiel Butech (PORCELANOSA) ktoré je možné umiestniť tak, aby zvýrazňovali určité línie.

4. Pozor na detaily                                                                                                                                                                

Nezabudnite venovať pozornosť každému detailu. Keramické dlažby alebo obklady stien so vzhľadom kameňa, vytvárajú čisté priestory a taktiež do domu dodávajú vánok prírody. Doplňte ich ozdobnými profilmi akejkoľvek farby (ktorá sa Vám hodí k ostatnému zariadeniu) s výrobcom Butech (PORCELANOSA), máme širokú škálu možností. Od klasickej striebornej, šiernej, zlatej u nás nájdete mnoho iných farieb a povrchových úprav a niektoré dámy si prídu na svoje pri profiloch vykladaných Swarovski kryštálmi.

5. Prepojenie interiéru s exteriérom                                                                                                                                                                 

Spojenie materiálov v interiéri a exteriéri dodá Vášmu domovu absolútny pokoj. Žiadne rušivé elementy, žiadne ohraničené plochy a žiadne kombinovanie viacerých materiálov. Porcelanosa so svojou kvalitou a širokým portfóliom pokryje tým istým materiálom nielen interiér ale aj exteriér s protišmkovou úpravou, prípadne hrubými dlažbami na terče, každopádne vy vidíte iba krásnu čistú líniu a jednotnosť v ktoromkolvek kúte vášho domu.

 

 

Začnime projekt

V prípade záujmu o realizáciu luxusného interiéru, nás neváhajte kontaktovať.

Kontaktujte nás