DREVO VS VINYL

Neviete sa rozhodnúť ktorá podlaha je pre Vás tá správna? Pri zariaďovaní domu či bytu je jednou zo základných otázok výber podlahy. V čom vyniká drevo a kedy je lepšie zvoliť vinylovú podlahu?

Vinylové podlahy sú späť v podobe vinylových parkiet. Do vášho domova prinesú nielen krásu, ale tiež obsahujú sériu technických vlastností, vďaka ktorým sa stávajú ekologickými.

Jednou z obľúbených kolekcií v tomto zozname najlepších luxusných vinylových podláh pre Váš domov je kolekcia Eco. Tento rad pozostáva zo 100% ekologických a prírodných produktov, a tak ako rešpektovanie a starostlivosť o matku Zem, sú vďaka kombinácii cementu, prírodných vlákien a minerálov ideálne pre alergikov. Navyše je odolný voči vode a vlhkosti, takže sa dá použiť aj do kuchyne a kúpeľne. Jeho jedinečný vzhľad dodá každej miestnosti exkluzívny nádych. Vyberte si jednu zo štyroch sérií, ktoré nájdete v našom katalógu kolekcie Eco, a vychutnajte si podlahu, ktorá je hebká a teplá na dotyk.

Prírodné drevo je veľmi univerzálny materiál. Okrem mimoriadnej krásy, ktorú tento materiál ponúka, je to nadčasový prvok. Pohľadom na drevennú podlahu sa vo vašom domove budete cítiť veľmi príjemne a váš domov bude tak pôsobiť útulne. Prírodné drevo navyše prispieva k zníženiu a regulácii vlhkosti, čo umožňuje udržiavať dom v optimálnych podmienkach, prírodné drevo má schopnosť poskytnúť punc elegancie a exkluzivity, ktorý dodá nádych sofistikovanosti v každej miestnosti. Stručne povedané, ak existuje perfektný materiál na použitie v interiéri, je to nepochybne prírodné drevo.

 

Začnime projekt

V prípade záujmu o realizáciu luxusného interiéru, nás neváhajte kontaktovať.

Kontaktujte nás