Spoločnosť Noken predstavuje novú farebnú povrchovú úpravu radu Finish Studio

Kúsky v prírodných a žiarivých farbách, s neuveriteľnou odolnosťou sú výsledkom perfektnej kombinácie inovácií, starostlivo vybraných materiálov a výrobného postupu, v ktorom sa staráme o každý detail.

Lesklé kovové povrchové úpravy je možné použiť na kúpeľňové a kuchynské batérie, sprchové hlavice a príslušenstvo a vďaka vynikajúcemu vzhľadu a trvanlivosti premieňa prvky na zberateľské kúsky. Tieto rafinované efekty dodajú vášmu projektu osobnosť, ako aj lesk a sofistikovanosť prostredníctvom jednoduchých geometrických línií.

Službu Finish Studio možno použiť na umývadlá zo zaobleného radu Slender, pričom si zachovávajú charakteristický tenký okraj. Ručne maľované keramické umývadlá sú jedinečné kúsky, ktoré Vašej kúpelni dodajú nadčasovosť a eleganciu. 

Sprchové vaničky v prírodných povrchoch ako betón, kameň, mramor alebo drevo sú vylepšené textúrou Slate, a je možné ich použiť v štandartných veľkostiach alebo prispôsobiť podľa požiadaviek zákazníka. 

Na voľne stojace vane Finish studio aplikujeme ľubovoľnú farbu podľa tabuľky RAL, ako aj na matné metalické, medené, titánové a zlaté farby..

Kompaktná kolekcia Essence C sa stáva hviezdou vo  farbách. Toalety v tejto sérii nadobúdajú rôzne odtiene v 12 neuveriteľne rozmanitých povrchových úpravách.

Tento nový štýl dodá Vášmu interiéru vánok sviežosti, luxusu a nadčasového dizajnu. 

Začnime projekt

V prípade záujmu o realizáciu luxusného interiéru, nás neváhajte kontaktovať.

Kontaktujte nás