O nás

MLUXURY s.r.o. zabezpečuje komplexné služby v oblasti dizajnu a stavebníctva. Od návrhu interiéru, cez projekt realizačných prác až po samotnú realizáciu. Všetko čo robíme, robíme tak, aby to naším klientom spríjemňovalo život. Spokojnosť klienta je u nás na prvom mieste.

"Luxus, elegancia a kvalita.." tri základné piliere, o ktoré sa opierame

LUXUS a nadčasový dizajn, ktorý bude aktuálny aj o desaťročia, dodávame interiérom vďaka výnimočným materiálom, s ktorými pracujeme. Bloky kameňov s ktorými pracujeme sú z rôznych kútov sveta od tých najexkluzívnejšich dodávateľov, ktorých si jednotlivo vyberáme.

ELEGANCIU a vzdušnosť dodávajú priestorom čisté línie, ktoré docielime jedine prvkami vyrobenými na mieru. Ku každému projektu pristupujeme individuálne a tvoríme ho podľa požiadaviek klienta. Presne preto sa naši klienti cítia v každom priestore pohodlne a doslova ,,ako doma”.

KVALITA ktorú vytvárame je pre nás prvoradá a stoja za ňou dlhoročné skúsenosti, využívame najmodernejšie technológie na opracovanie kameňa.

Najčastejšími výrobkami z prírodného kameňa sú nádherné dlažby, obklady, pracovné dosky, stoly, parapetné dosky, schodiská, atď. Našej výrobe a fantázii sa však medze nekladú takže sa mnoho zákazníkov pýši aj atypickými doplnkami a rôznymi inými výrobkami z kameňa v kombinácií s kovom alebo drevom.

Postaráme sa o to aby aj Vaše priestory boli jedinečné.

mluxury.sk
mluxury.sk