Farby v interiéri podľa M Luxury

Dôležitosť výberu správnych kombinácii farieb v interiéry je základom každého domova.. Farby pre rok 2021 máme dve. Sivá je farba, ktorá sa ľahko kombinuje. V obľube ju majú rozvážni ľudia, ktorí chcú viesť pokojný život Žltá sa považuje za jednu z najteplejších farieb spája sa s pokojom, so slnkom, s jeho západmi a východmi, ktoré symbolizujú koniec jednej etapy a začiatok novej. Vrátiť sa späť k prírode, k sebe a k vlastnej prirodzenosti je hlavným cieľom trendov a dizajnu pre rok 2021.

Správne zvolené prírodné materiály ladia s akýmkoľvek štýlom interiéru a zároveň do vášho domova vnesú pocit harmónie a prepojenia s prírodou. M luxury  v podobe prírodného kameňa, dreva, alebo kovu prináša do Vášho interiéru kus prírody. Nech už je váš interiérový štýl akýkoľvek, vždy sa dá nájsť prírodný materiál, ktorý bude po jeho začlenení do vášho domova vyzerať úžasne.

Ako na zariadenie interiéru:

Prvým dôležitým krokom je oko odborníka. Jeho pohľad je okrem iného, obohatený o dlhoročné skúsenosti a kontakty.  Dokáže sa vžiť do vašich požiadaviek a aj predvídať možné kolízie.

Interiér je potrebné vnímať ako celok a jednotlivé miestnosti by mali spolu ladiť. Zamerajme sa teda nato, aby sme celý interiér zladili do jedného štýlu.

Prvým krokom je podlaha a stena. Tieto dva aspekty sú najdôležitejšie nakoľko tvoria najväčšiu časť domova.

Kľúč k útulnému priestoru nepochybne nájdeme v dômyselnej zmesi funkčného nábytku vyrobeného na mieru,  farieb a textúr. Farebnú schému udržujte harmonickú, využívajte nadčasovú bielu, prírodné farby a zemité tóny. Atmosféru bytu ľahko dotvoríte využitím zelených rastlína farebných doplnkov.

Začnime projekt

V prípade záujmu o realizáciu luxusného interiéru, nás neváhajte kontaktovať.

Kontaktujte nás