Služby

Ponúkame kompletný servis od návrhu až po realizáciu. Všetko čo robíme, robíme tak, aby to naším klientom spríjemňovalo život. Spokojnosť klienta je u nás na prvom mieste.

Interiérový tím MLUXURY Vám poradí pri zariaďovaní Vášho vysnívaného interiéru, od základného pôdorysu cez  výber toho správneho nábytku a zariadenia až po samotnú realizáciu. Venujeme sa návrhom a realizáciám interiérov na domácom ale aj zahraničnom území. Pri každom projekte je pre nás dôležitý individuálny prístup, zmysel pre detail a pohľad nielen na estetiku ale aj na funkčnosť priestorov. Vďaka produktom pripraveným na mieru dokážeme zabezpečiť výnimočný interiér bez nutných kompromisov.


DIZAJN INTERIÉRU A SLUŽBY OD A PO Z

Každú spoluprácu začíname osobným stretnutím, kde si zadefinujeme Vaše predstavy a očakávania od výsledného efektu. Prvým krokom spolupráce je zameranie priestorov  na základe ktorých vypracujeme návrh riešenia interiéru. Pokračujeme 3D vizualizáciou, vďaka ktorej budete mať ujasnenú predstavu o výzore Vašich priestorov ešte pred samotnou realizáciou. Po odsúhlasení vizualizácií pripravíme finálny rozpočet a zabezpečíme pre Vás aj kompletnú realizáciu, výrobu interiérových elementov na mieru, dodávku a ich montáž. Realizácia na mieru je naša firemná špecialita.


Vyberte si z našej ponuky produktov a materiálov, a v prípade akýchkoľvek otázok nás kontaktujte, radi Vám poradíme, pomôžeme a odpovieme Vaše otázky. Tešíme sa na možnú spoluprácu.

mluxury.sk
mluxury.sk